Wina mszalne

WinaMszalne.pl jest autorskim pomysłem na propagowanie dobrej klasy win mszalnych z Europy Środkowej i Południowej, z terenów dawnych Austro-Węgier. Proponujemy bezpośrednio importowane wina z Węgier, Włoch i Słowenii. Aktualnie oferujemy ponad sto różnego rodzaju win z terenów dawnej monarchii, w tym wina, które znajdują zastosowanie w liturgii.

Wyszukując naszych dostawców stawiamy przede wszystkim na małe, rodzinne wytwórnie o długoletniej tradycji (sięgającej nawet XVII wieku), wytwarzające wysokiej jakości wina w konkretnym stylu, charakterystycznym dla danego winiarza.

Z przyjemnością prezentujemy naszą ofertę win mszalnych. Wszystkie proponowane przez nas wina spełniają wymogi Kodeksu Prawa Kanonicznego:

Kan. 924 - ß 3. Wino powinno być naturalne z owocu winnego i nie zepsute.

Nasze wina mszalne to wina czyste, w 100% gronowe, nie zawierające żadnych dodatków, konserwantów czy innych ulepszaczy. Dbamy o to, by importowane przez nas wina mszalne były wysokiej jakości. Wszystkie wina mszalne są wytwarzane i butelkowane w konkretnej winnicy, co daje pewność ich rzetelnej produkcji. Wina te mają odpowiedni certyfikat, by mogły służyć celom liturgicznym.

Dla nowych Klientów przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety próbne. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen. Dla stałych Klientów  oferujemy rabaty. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wina mszalne

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry